telefon
whatsapp
Hakkımızda
Hakkımızda

Cengiz Usta Sıhhi Tesisat olarak,1985 yılından bu yana 35 yıllık tecrübemizle İzmir Menemen ve çevre İlçelerde tesisat, su kaçağı tespiti, gider tıkanıklığı açma, kombi petek temizleme, kayıp rögar tespiti, kamera ile kanal görüntüleme ve koku tespiti gibi bir çok hizmet vermekteyiz.İzmir başta olmak üzere Menemen, Aliağa, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova ve çevresindeki köylere 7/24 hizmetimiz vardır. Sadece bir telefon ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Konforunuzu ve huzurunuzu sağlamak adına en titiz şekilde çalışan tecrübeli kadrosuyla ve son teknoloji ekipmanlarıyla sizlerin memnuniyeti için var olan cengizustatesisat.com bugüne kadar sıhhi tesisat alanlarında edinmiş olduğu tecrübesini müşteri memnuniyeti için kullanmaktadır.
Sayısız sorunun üstesinden gelen ve sizlere her zaman daha iyisini zamanında sunan firmamız üstlendiği misyonun öneminin bilincinde olarak kendisini her zaman yenilemekte, en gelişmiş cihazları bünyesine katmaktadır.
Su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, petek yıkama, tesisat yıkama, tesisat temizleme, kayıp rögar tespiti, kamera ile kanal görüntüleme ve koku tespiti konularında tecrübeli ve tam donanımlı olarak sorunlarınızı çözmeye her zaman hazır beklemektedir.
Her zaman www.cengizustatesisat.com olarak alınan bir işin zamanında bitirilmesinin yanı sıra sağlamlık ve kalite anlayışını prensip edinmiş bir firma olup %100 memnuniyet esasıyla hizmet vermekteyiz

Top