telefon
whatsapp
Su Kaçak Tespit Hizmetleri
Su Kaçak Tespit Hizmetleri

Su kaçak tespit hizmetleri

Açık arazilerde ve binalarda bulunan sulama tesisatlarında meydana gelen su kaçakları oldukça büyük sorunlara yol açabileceği gibi faturalarında yüksek gelmesine sebep olur. Böyle durumlar meydana geldiğinde ise kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulmalıdır. Firmamız, su kaçağı tamir işlemlerinin ciddi bir işlem olduğunun bilincinde olarak profesyonel müdahaleler uygulamaktadır.

Su kaçağı tespiti yapan firmaların teknolojik ürünleri kullanması ile birlikte maliyet de düştü. Bu sayede binanın her yerindeki sızıntılar çok kolay ir şekilde bulunabilir hale geldi. Üstelik çok küçük bir çatlak ya da deliğin bile modern cihazlarla kısa sürede tespit edilerek onarılabilir duruma gelmesine yol açtı. Çıplak gözle görülemeyen sızıntıları bile bulan cihazlar hem bina sahibine hem de tesisat işi yapan firmalara büyük kolaylıklar sağladı. Bunun sonucunda da hiçbir yer kırılmadan meydana gelen sorun kalıcı olarak ortadan kaldırılmaya başlandı. Maliyetleri fazla olduğu için de sadece kurumsal firmaların sahip olduğu bu cihazlar, müşterilerin yaşadığı sızıntı kabusunu kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Güvenli hizmet veren firmaları da öncelikle internet ortamında detaylı bir şekilde araştırmak gerektiği ifade edilmektedir. Deneyimli ekipleri ile üstün hizmet sunan kurumsal firmaların tercih edilmesi durumunda yaşanan sorun kısa bir sürede ortadan kalkmaktadır.

İzolasyon Kaçağı

İzolasyon Kaçağı; derz boşlukları ve betonun zayıflığından kaynaklanan su kaçağıdır. Sorunun çözümlenebilmesi adına işinde uzman olan su tesisatçısı ile görüşülüp konunun çözümü ile alakalı yardım istenmesi gereklidir. Firmamız duvarları kırıp dökmeden ve yapınıza hiçbir şekilde zarar vermeden su kaçağı sızıntının nereden kaynaklandığını hızlı ve kolay bir şekilde tespit eder. Sahip olduğumuz tespit cihazlarımızın kameralı sistemi sayesinde su sızıntısının yerini doğrudan görebilme şansına sahibiz. Bu durum sizi hem maliyetten hem de zamandan tasarruf ettirir.

Temiz Su Borusu Kaçakları

Temiz Su Borusu Kaçakları; şebeke suyundan kaynaklı bir kaçak çeşididir. Tavanda oluşan su damlaları bunun en belirgin örneğidir. Soğuk su ve sıcak su arızaları olmak üzere iki çeşidi vardır. Firmamız su kaçağı bulma konusunda patlayan veya sızdıran su borularının tamirini yapmadan önce sızıntı yapan veya patlayan yeri uzman eller ve teknolojik olan cihazlar sayesinde bulmaktadır.

Pis Su Gideri Kaçakları

Pis Su Gideri Kaçakları; kullanım suyundan kaynaklı bir kaçak çeşididir. Su kaçakları her zaman temiz su borularında olmayacağı gibi; banyo, tuvalet ve mutfak gibi gider borularında da olabilir. Kısacası atıklar; pis su borusunda kaçak ve sızıntı yapabilir. Temiz su borusu kaçakları ile pis su gideri kaçaklarını birbirinden ayırmak kolaydır. Çünkü pis su gideri kaçakları çok daha rahatsız edici durumlara sebep olabilir.

Firmamız tarafından yapılan bütün işlemler garantimiz altındadır. Yeri tespit edilen su kaçağı veya su sızıntısının olduğu nokta, tesisat ekibimizde bulunan pimaş içi gösteren kamera sistemimiz sayesinde pis su kaçaklarınızı, temiz su borusu kaçaklarınızı ve izolasyon kaçaklarınızı tespit edilerek, çözüme kavuşturulmaktadır. Kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde su kaçağı tespiti konusunda nokta atışı yaparak, hiçbir yere zarar vermeden işlem gerçekleştirilmektedir.

Ev ve iş yerlerinizde beton altındaki su tesisatınızın borularında oluşan kırılma, çatlama, sızıntı,tıkanma gibi tüm problemler kırma işlemi uygulanmadan yüksek ses hassasiyetine sahip akustik dinleme cizhazlarımızla noktasal olarak tespit edilir lokal olarak problemin olduğu yer açılıp tadilat gerçekleştirilir.

Yüksek ses hassasiyetli cihazıyla yapılan tespitlerin yararları nelerdir?

Sadece problemin bulunduğu yer kırılacağı için yüksek masraf tasarrufu sağlanır.
Eski kırılıp tadilat yapılma işlemine göre iş süresi oldukça kısalır.

Top