telefon
whatsapp
Sıhhi Tesisat İşleri
Sıhhi Tesisat İşleri

Sıhhi Tesisat, evinizde yer alan herhangi bir boru, tesisat armatürü veya cihazın sabitlenmesi veya bozulanın tamiri ile ilgili işleri kapsamaktadır. Tesisat hizmeti, bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri gibi cihazların kurulumunu içermez; ancak zaman içinde sıhhi tesisatçılar bu tarz makinelerin kurulumunda görev almaya başlamışlardır.

Sıhhi Tesisat

Mevcut bir binaya yapılacak yenileme çalışmaları durumunda, ek bina çalışmalarının veya genişletmelerin gerekli izinlere sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca, orijinal ve ilave yeraltı kanalizasyon boruları için tesis edilmiş bir kanalizasyon planı olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Mümkünse, güvenilir bir tesisatcı ile temasa geçmelisiniz. Doğru tesisatçıyı bulmanın bir başka yolu, birçok tesisat hizmeti veren tesisatçının yer aldığı internet sayfalarını ziyaret etmektir. Tesisat hizmeti düzgün bir şekilde yapacak birini bulmak özellikle evinizin tesisatları için de önemlidir. Sıhhi tesisat hizmeti, örneğin yeraltı işlerinin onarılması, düzeltilmesi veya yönetmeliklere getirilmesi gerektiğinde çok pahalı olabilir.

Sıhhi Tesisat Yapıların Önemli İşlemlerini Kapsar

İzin ve benzeri konularda gerekli bilgileri aldıktan sonra, bir sonraki adım bir inşaatçı veya müteahhit  ile konuşmaktır. Sıfırdan inşa ediyorsanız, müteahhit genellikle lisanslı bir tesisat yüklenicisini zaten bilecektir. İşleri düzenlemek için en iyi ve en uygun yolları bilecektir. Temel ev tasarımının zaten göz önünde bulundurulduğunu varsayarak. Kullanılacak boru tipi (yani bakır veya plastik). Sıcak su sistemi dahil olmak üzere çeşitli seçenekleriniz hakkında müteahhit ve tesisatçıya danışmak isteyebilirsiniz. Isıtma sistemi,  olukları ve iniş boruları ve benzeri gibi tadilat yapıyorsanız, fikstürlerin nerede konumlandırılacağını düşünmeniz gerekebilir. Bir ebeveyn banyosu ekliyorsanız, tasarım aşamasında bir sıhhi tesisat hizmeti  almak her zaman akıllıca olacaktır.

Bahçeniz için büyük bir sulama sistemi kuruyorsanız, seçeneklerinizi sıhhi tesisat hizmetiyle çözebilirsiniz. Bir geri tepme valfı içeren özel bir retikülasyon sistemi gerektirebilir.

Ne planlıyorsanız planlayın, sıhhi tesisat hizmeti için tesisatçıların tekliflerini vermeden önce yapılacak işleri iyi planladığınızdan emin olun. Bir çalışma başladığı zaman, herhangi bir değişiklik pahalı ve sakıncalı olabilir. Özellikle de zaten yapılmış olan işlerde herhangi bir değişiklik yapılması gerekiyorsa tesisat hizmeti size daha da pahalıya mal olabilir. Yeraltı kanalizasyon boruları ve yağmur suyu kanalizasyonları için yeraltı boruları döşenme işlemleri. Tesisat hizmeti  açısından dikkatli bir şekilde yapılması özellikle önemlidir.

Sıhhi Tesisat Hizmet Fiyatları

Sıhhi Tesisat hizmeti fiyatları, yapılacak işlerin niteliğine, istediğiniz malzemelerin kalitesine ve işçiliğin ne kadar süreceğine göre şekillenmektedir. Doğru bilgiler vererek ve yapılacak işi tesisatçınıza göstererek teklifler alabilirsiniz.

  • Temiz Su Tesisatı
  • Sıcak Su Tesisatı
  • Yangın & Hava Tesisatı
  • İnşaat Tesisatı
  • Çamaşır & Bulaşık Makinesi Montajı
  • Kanalizasyon İşleri
  • Banyo Wc Tadilatı
  • Anahtar Teslim Daire Tadilatı
  • Duşakabin Üretim & Montajı
Top