telefon
whatsapp
Hidrofor ve Dalgıç Pompa Servisi
Hidrofor ve Dalgıç Pompa Servisi

TÜM MARKALARA AİT HİDRAFOR VE DALGIÇ POMPALARIN SERVİS VE YEDEK PARÇA HİZMETİ VERMEKTEYİZ

Hidrofor Bakımı Periyodik Olarak Her 6 Ayda Yapılmalıdır. Hidrofor Bakımında Hidrofor Pompası, Basınç Şalteri, Genleşme Tankı Hava Basıncı Ayrı Ayrı Kontrol Edilir. Sistemde Eskiyen Aşınan Ve Muhtemel Arıza Riski Taşıyan Ürün Yenisi İle Değiştirilir. İçme Suyu Hidroforu, Kulanım Suyu Hidroforu, Bahçe Sulama Hidroforu, Yangın Hidroforu Gibi Birçok Amaca Hizmet Eden Pompaların Bakımı Süresi Aynıdır. Hidrofor bakımı deneyimli ustalarımız tarafından ve orijinal yedek parça ile yapılmaktadır. Olmaz yok düşüncemiz ile ekonomik sınırlar dâhilinde piyasadaki tüm hidroforları bakımını yapmaktayız Hidrofor bakım atölyemizde çalışan tüm personelimiz  hidrofor tamir, bakım, montaj hizmetini yapabilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Hidrofor Bakımındaki  amacımız; hidroforların kullanım ömürlerini uzatmak ve aynı zamanda müşterilerimize zaman ve maliyet tasarrufunu sağlamaktır. Hidrofor Pompa Bakım servisimiz İzmir' de olmakla beraber, tüm ülkeye ilçelere, bakım ve onarım  servisi hizmeti sağlamaktadır. Bakım süresi gelmiş hidroforlarınızı bakımı aynı gün ve ekonomik bir şekilde yapılır. HİDROFOR BAKIMI periyodik sözleşmesi yaptığımız firmalara 7/24 bakım hizmeti vermekteyiz.

 


 

Dalgıç Pompa Bakımı dâhilinde dalgıç pompa bakım onarım işleri, dalgıç pompa pano bakımları, dalgıç pompa tesisat bakımları, dalgıç pompa şamandıra bakımları ayrı ayrı kontrol edilip sistemin sorunsuz çalışması sağlanır. Sonday Pompaları bakım işleri, artezyen kuyu dalgıç pompası, su kuyusu dalgıç pompaları, dalgıç motor pompaları, kalem dalgıç pompa, dalgıç pompa hidroforlarının bakımları garanti olarak yapılmaktadır. Dalgıç pompa kuyudan çıkarılarak atölyede bakımları yapılır ayrıca kuyu içi kompresör ile temizlenerek kuyu temizliği yapılır. Dalgıç Pompa ve dalgıç motorun bakımları atölyede yapılır, kontrol panosu, enerji kablosu ve kolon borusu bakımları kuyu başında fiziki kontrolleri yapılır. Piyasadaki tüm marka ve model dalgıç pompa bakımlarını yapılır. Bünyesinde yüksek elektrik voltajı barındıran dalgıç pompa bakımı profesyonel bir iştir son kullanıcıların yapması son derece tehlikelidir.

Dalgıç pompa bakımında; Termik ayarı ile kesinlikle oynamayınız.
Sigortalarınız otomatik değil ise atan sigortaları aynı değerdeki yeni sigorta ve buşonlarıyla birlikte değiştiriniz.
Kumanda panolarındaki faz koruma, sıvı seviye rölesi gibi koruyucu elemanları asla devre dışı bırakmayınız, köprülemeyiniz.
Gerilim, motor etiket değerinde değilse veya voltaj bu kitapçıkta belirtilen tolerans değerlerinin dışında değişiyorsa motora yol vermeyiniz.
Panoların havalandırılmasına, yağmur ve rutubetten korunmasına dikkat ediniz
Kablo ekini uzman elemanlara, kablo uç renklerine göre değil her uçtaki gerilimi ölçtürerek yaptırınız. Panolara altı ayda bir uzman elemanlarla bakım yaptırarak, arızalı veya işlevini tam olarak yerine getirmeyen parçaları yenileri ile değiştirtiniz.

Top